DREWNO TO NASZA PASJA...
Slider

O nas

PatRei-Wood beauty from nature – meble z litego drewna
Specjalizujemy się w projektowaniu mebli z litego drewna oraz tworzeniu niestandardowych prac z drewna i stali. Nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno w środowiskach mieszkalnych jak i biurowych. Przede wszystkim nasza oferta obejmuje także meble przystosowane do użytku zewnętrznego. Godnym uwagi jest fakt, że oferujemy wyroby zaprojektowane przez nas samych, jak i przez naszych Klientów. W związku z tym chętnie pomagamy w komponowaniu odpowiedniego dzieła wykreowanego w głowach naszych Użytkowników i zawsze służymy radą. Nasze produkty z litego drewna, żywicy i stali są unikatowymi dziełami, które dopasują się do każdego wystroju.

Proces produkcji mebli z litego drewna.
Projekty indywidualne budowane są krok po kroku zgodnie z potrzebami każdego naszego Klienta. Dlatego razem dopieszczamy szczegóły i przystępujemy do działania!
Najczęściej wykorzystujemy drewno jesionowe i dębowe pochodzenia lokalnego.  Przede wszystkim drewno, które trafia do naszego warsztatu przechodzi rygorystyczny proces obróbki. Z dużą precyzją, przy zastosowaniu tradycyjnych narzędzi, dążymy do doskonałego efektu końcowego.

Odpowiednie zabezpieczenie naszych produktów z drewna uzyskujemy poprzez stosowanie wysokiej jakości olejów do wykończenia powierzchni. Ponieważ poprzez kilkakrotne olejowanie każdego mebla zyskujemy pewność, że produkt, który Państwo otrzymacie, będzie Wam służył przez długie lata.
Nasze meble z litego drewna wykonane są z kawałków dzieł sztuki jakie wytworzyła natura, po obróbce zmieniamy je w niepowtarzalne meble, które odzwierciedlają piękno przyrody – zaproś drewno do swojego domu.

PatRei

Wood beauty from nature

o nas

Meble z litego drewna - unikaty

W naszej ofercie można znaleźć również unikaty – produkty które są niepowtarzalne, wyjątkowe, niebywałe, bezkonkurencyjne. Dla zainteresowanych prosimy o kontakt a już niedługo nasze niecodzienne produkty pojawią się na stronie internetowej. Zapraszamy!